Błonnik witalny. Nasiona babki płesznik i jajowatej jako źródło dobroczynnych włókien pokarmowych w skutecznej dietoterapii »

Błonnik (witalny ;) to złoty środek dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dieta współczesnych ludzi jest bardzo uboga w ten niezbędny składnik, co wpływa niekorzystnie na organizm wywołując wiele dolegliwości. A wystarczy ...

... dodatkowa suplementacja naturalnymi ziarnami babki płesznik, zamiast kolejnej paczki syntetycznych tabletek/proszku szkodzących wątrobie! Nasiona babki płesznik to skoncentrowana postać włókien błonnika pokarmowego.

Leczenie otyłości, nadwagi. Naturalne odchudzanie


Błonnik pomaga zrzucić zbędne kilogramy, gdyż wchłania wodę, dzięki czemu pęcznieje i wypełnia żołądek, zmniejszając uczucie głodu, a także opóźniając moment, w którym pożywienie opuszcza żołądek.

Jednak nie należy go traktować jako cudowny sposób na wymarzoną sylwetkę, bardziej jako jeden z kluczowych elementów skutecznego odchudzania.

Obniżenie cholesterolu


Błonnik rozpuszczalny (pektyny) jest rozkładany do trójkarboksylowych kwasów tłuszczowych, które powodują, że wątroba produkuje mniej cholesterolu. Dzięki swej konsystencji wyłapuje i usuwa kwasy żółciowe z jelit. Ponieważ wątroba używa ich do produkcji cholesterolu, zatem, gdy zostaną usunięte, obniża się poziom cholesterolu.

Wydalanie kwasów żółciowych to główny sposób pozbywania się przez organizm nadmiaru cholesterolu, gdyż nie może on, tak jak inne tłuszcze zostać zmetabolizowany. Błonnik nierozpuszczalny obniża poziom trójglicerydów we krwi, przez co zmniejsza ryzyko miażdżycy.

Hemoroidy i zaparcia. Leczenie chorób układu pokarmowego


Błonnik wędruje przez cały przewód pokarmowy w stanie praktycznie niezmienionym. Jednakże wzdłuż całej drogi wchłania wodę, przez co zwiększa objętość masy kałowej i przyspiesza eliminację niestrawionych resztek.

Likwiduje to zaparcia i ułatwia regularne wypróżnianie się. Żywność zawierająca dużo błonnika pokarmowego pomaga zapobiegać zaparciom i bólom towarzyszącym hemoroidom, ponieważ zwiększa zawartość wody w kale, przez co łatwiej go wydalić z organizmu.

Leczenie cukrzycy. Regulacja stężenia cukru we krwi


Błonnik opóźnia przemianę węglowodanów poprzez częściowe blokowanie dostępu glukozy do krwi, co z kolei zmniejsza wydzielanie insuliny i pomaga w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi. Ponadto wydzielanie insuliny jest częściowo wywoływane i regulowane przez system hormonalny (żołądkowy peptyd hamujący GIP i enteroglukagon). Wzrost spożycia błonnika prowadzi do obniżenia poziomu hormonów.

Naturalny detoks. Oczyszczanie organizmu


Błonnik rozpuszczalny i nierozpuszczalny w wodzie pomaga eliminować z organizmu toksyny, kwasy żółciowe, metale ciężkie (dzięki zdolnościom jonowymiennym wolnych grup karboksylowych), a nawet substancje rakotwórcze (np. poziom azotynów w organizmie skutecznie obniżają pektyny).

I to wszystko jedząc jeden w pełni naturalny produkt, zamiast kolejnej cudownej diety i nowych tabletek czy proszków na odchudzanie.

Wynik mojego testu


Błonnik Witalny... w fazie wzrostu;)Błonnik Witalny... w fazie wzrostu;)Każdy promowany przez mnie suplement testuje na sobie lub wśród znajomych i rodziny. Ich opinia jest najbardziej obiektywna - wolne od przekłamań szczere wrażenia znanych mi klientów.

Znaleźć testera dla produktu odchudzająco-przeczyszczającego nie jest trudno wśród wielu osób z nadwagą. Tym razem padło na moją Mamę... Ta wyjątkowo bliska mojemu sercu kobieta, od kiedy pamiętam walczy z problemami jelitowymi stosując różnego rodzaju medykamenty - nazwa, która mi utkwiła w pamięci to Alax, czyli tabletki ziołowe do walki z zaparciami. Pomogły przy pierwszej kuracji, ale z każdą następną efekt ich działania malał. W związku z powyższym zaproponowałem suplementacje ziarnami babki płesznik.

Wiedziałem, że pomogą, ale nie spodziewałem się tak entuzjastycznej reakcji mojej Mamy - po tygodniu stosowania błonnika dosłownie wykrzyczała :) że problemy na które cierpi od wielu lat, mijają! Cieszy się, że kolejną paczkę mało skutecznych drażetek zamieniła na efektywną naturalną suplementację nasionami babki i teraz ciągle powtarza człowiek uczy się całe życie.

Dawkowanie


Minimum 3 łyżeczki dziennie. Zalecana dawka 3x dziennie 3 łyżeczki.

Sposób przygotowania


Wsypać błonnik do szklanki i zalać chłodną wodą mineralną lub przegotowaną kranówką. Należy poczekać aż lekko spęcznieje i wypić zawartość. Oczywiście im więcej wody, tym lepiej. Więcej »

Wydajność ...


... oczywiście zależy od spożycia. 1 łyżeczka to około 5g. Przy minimalnym dawkowaniu 3 x 5 = 15g dziennie. Przy zalecanym 3 x 3 x 5 = 45g dziennie. Innymi słowy na 30-dniową kurację potrzeba od 450g do 1350g.

Cena Błonnika Witalnego


Koszt zakupu jest mocno zróżnicowany, dlatego zawsze warto sprawdzić aktualne ceny błonnika witalnego w różnych sklepach. Poniżej wyselekcjonowani dystrybutorzy zdrowej żywności z błonnikiem witalnym na czele, którzy są warci uwagi ↓

Komentarze

» Sprawdź aktualną cenę Błonnika Witalnego w wyselekcjonowanych sklepach online » EduMed Triny BioNaturalFit Magiczne Indie » Zamów » Stosuj » Zdrowiej »

Najpopularniejsze wpisy na Błonnik-Witalny.blogspot.com

Opinie użytkowników

Przeciwwskazania & DawkowanieDołącz do Nas ↓